Oferta

Fulmark - oferta klimatyzacji

Nasza firma zajmuje się montażem, serwisem i naprawą klimatyzacji  w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Od ponad 20 lat działamy na polskim rynku. Dzięki  profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia, zdobywamy uznanie i zaufanie klientów.   Zapewniamy kompleksowe bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania dbając o zadowolenie każdego klienta. Montujemy klimatyzatory renomowanych firm takich jak LG, Daikin  dzięki temu mamy pewność , że klimatyzacja będzie działać bezawaryjnie przez wiele lat . 

Changing the filter of the air conditioner. Changing filter in air conditioning.

Serwis klimatyzacji Warszawa, Piaseczno

Zalecamy wykonywanie serwisu klimatyzacji co najmniej dwa razy do roku w okresie wiosennym i jesiennym. Pozwoli to utrzymać urządzenie w należytej sprawności technicznej, zapewni odpowiednią wydajność chłodniczą, oraz ograniczy możliwość  wystąpienia awarii do minimum.
Serwisujemy klimatyzatory różnych marek np.: LG, Daikin, Samsung, Mitshubishi Electric itp.

Montaż klimatyzacji

Szukasz profesjonalnej firmy montującej klimatyzację? Dobrze trafiłeś! Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w instalacji systemów klimatyzacyjnych. Nasz personel to wykwalifikowani fachowcy posiadający ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną. 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać? Zadzwoń do Nas:

tel: 600-100-901,

 22 73 73 555

lub napisz: